Дэпутаты палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання
17 лістапада 2019 года адбыліся выбары дэпутатаў беларускага парламента. Інтарэсы жыхароў Чыгуначнага раёна Гомеля ў гэтым органе прадстаўляюць два дэпутаты:
Уткін Віталь Юр'евіч – дэпутат Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання па Гомельскай-Юбілейнай выбарчай акрузе № 31.
Член пастаяннай камісіі па заканадаўстве.
МЕЖЫ АКРУГІ
Частка Чыгуначнага раёна г. Гомеля ў межах: ад Мохава пераезду ў паўночным напрамку па чыгуначных пуцях Гомель - Жлобін, далей па вуліцы Савецкай (не ўключаючы па няцотным баку дамы №№ 99-141а і па цотным баку дамы №№ 168- 250, а таксама не ўключаючы дамы па вуліцах Шылава, Чангарскай дывізіі, Тралейбуснай), затым па чыгуначных шляхах Гомель – Жлобін да гарадской рысы, па гарадской мяжы ў паўночна-усходнім напрамку да мяжы Цэнтральнага раёна г. Гомеля, далей па мяжы з Цэнтральным раёнам г. Гомеля да Мохава пераезду.
Прыём дэпутатам грамадзян і прадстаўнікоў юрыдычных асоб: 2023 года з 17.30 да 19.00
Месца правядзення прыёму: Гомельскі абласны інстытут развіцця адукацыі (вул. Юбілейная, 7, каб.1-2)
Памочнікі дэпутата
- Весялова Наталля Міраславаўна
- Базараў Арцём Паўлавіч
Прыём памочнікамі дэпутата: кожную пятніцу з 17.00 да 19.00
Месца правядзення прыёму: Гомельскі абласны інстытут развіцця адукацыі (вул. Юбілейная, 7, каб.1-2)
Кантактны тэлефон у выбарчай акрузе: +375 25 763 43 71 (для даведак і запісу на прыём).
Данчанка Аляксандр Міхайлавіч - дэпутат Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання па Гомельскай-Сельмашаўскай выбарчай акрузе № 32.
Член Пастаяннай камісіі па нацыянальнай бяспецы.
МЕЖЫ АКРУГІ:
Частка Чыгуначнага раёна г. Гомеля ў межах: ад Палескага пуцеправода ў паўночным напрамку па чыгуначных пуцях Гомель – Жлобін, далей па вуліцы Савецкай (уключаючы па няцотным баку дамы №№ 99-14 па цотным баку дома №№ 168-250, а таксама ўключаючы дамы па вуліцах Шылава, Чангарскай дывізіі, Тралейбуснай) да чыгуначнага пуцеправода па вуліцы Яфрэмава, затым па чыгуначных пуцях Гомель – Гомель-Паўночны да пуцеправода па праспекце Касманаўтаў, па гарадской мяжы да мяжы Савецкага раёна г. Гомеля і далей па мяжы з Савецкім раёнам г.Гомеля да Палескага пуцеправода.
Прыём дэпутатам і прамая тэлефонная лінія грамадзян і прадстаўнікоў юрыдычных асоб:
Прыём грамадзян: 26 верасня 2023 года з 16.00 да 18.00 гадзін.
Месца правядзення прыёму: ДК «Гомсельмаш» (пр-т Касманаўтаў, 22, 1-шы паверх, пакой дэпутата)
Памочнікі дэпутата
- Чэрнышэй Алена Станіславаўна
- Якавец Алена Сяргееўна
Прыём памочнікамі дэпутата: другі і чацвёрты аўторак месяца з 18.30 да 20.00
Месца правядзення прыёму: ДК «Гомсельмаш» (пр-т Касманаўтаў, 22, 1-шы паверх, пакой дэпутата)
Запіс на прыём па тэлефоне: +375 29 631-94-21 (у вышэйпазначаны час)
Кантактны тэлефон у выбарчай акрузе:
8 (0232) 55-05-53 (падчас правядзення прыёму),
+375 29 631 94 21 (для даведак і запісу на прыём).
Дэпутаты Гомельскага абласнога Савета дэпутатаў 28 склікання
Яжова Антаніна Ізотаўна
Дэпутат Гомельскага абласнога Савета дэпутатаў 28 склікання па Алімпійскай выбарчай акрузе №1.
Графік прыёму грамадзян і прадстаўнікоў юрыдычных асоб:
1-ая серада месяца з 17.30 да 19.30 у кабінеце дырэктара УА «Сярэдняя школа №29 г. Гомеля» (вул. Агарэнка, 29).
Кантактны тэлефон: 8 (0232) 682747 8 (0232) 682790
* Графік прыёму можа быць зменены ў сувязі з камандзіроўкай, водпускам або хваробай дэпутата.
Казачок Аляксандр Васільевіч
Дэпутат Гомельскага абласнога Савета дэпутатаў 28 склікання па Крупскай выбарчай акрузе №2.
Графік прыёму грамадзян і прадстаўнікоў юрыдычных асоб:
кожны панядзелак месяца: з 14.00 да 18.00, кабінет дырэктара ААТ «Гомельскі цэнтр стандартызацыі, метралогіі і сертыфікацыі» (вул. Лепяшынскага, 1).
Кантактны тэлефон: 8 (0232) 263301
* Графік прыёму можа быць зменены ў сувязі з камандзіроўкай, водпускам або хваробай дэпутата.
Кулажэнка Юрый Іванавіч
Дэпутат Гомельскага абласнога Савета дэпутатаў 28 склікання па Чырвонаармейскай выбарчай акрузе №4
Кожная пятніца месяца: з 15.00 да 17.00, УА «Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт транспарту», кабінет 245 (вул. Кірава, 34).
Кантактны тэлефон: 8 (0232) 953941 8 (0232) 319366
* Графік прыёму можа быць зменены ў сувязі з камандзіроўкай, водпускам або хваробай дэпутата.
Даўгалевец Анатоль Уладзіміравіч
Дэпутат Гомельскага абласнога Савета дэпутатаў 28 склікання па Рошчынскай выбарчай акрузе №4
Прыём грамадзян па асобным графіку.
Ядрэнцаў Алег Іванавіч
Дэпутат Гомельскага абласнога Савета дэпутатаў 28 склікання па Чапаеўскай выбарчай акрузе №6
Графік прыёму грамадзян і прадстаўнікоў юрыдычных асоб:
3-і аўторак месяца: з 17.00 да 19.00, пакой дэпутата ДК ААТ «Гомсельмаш» (пр. Касманаўтаў, 22).
* Графік прыёму можа быць зменены ў сувязі з камандзіроўкай, водпускам або хваробай дэпутата.
Кантактны тэлефон: 8 (0232) 633677
Кавалевіч Мікалай Мікалаевіч
Дэпутат Гомельскага абласнога Савета дэпутатаў 28 склікання па Карастаянаўскай выбарчай акрузе №7
Графік прыёму грамадзян і прадстаўнікоў юрыдычных асоб:
1-ы панядзелак месяца: з 16.00 да 19:00, Гомельскі гарадскі выканаўчы камітэт, кабінет 203 (вул. Савецкая, 16).
1-ы аўторак месяца: з 17.00 да 19:00, пакой дэпутата ДК ААТ «Гомсельмаш» (пр. Касманаўтаў, 22).
1-я серада месяца: з 17.00 да 19:00, кабінет дырэктара УА «Сярэдняя школа №55 г. Гомеля» (вул. Сухога, 22).
Кантактны тэлефон: 8 (0232) 757061
* Графік прыёму можа быць зменены ў сувязі з камандзіроўкай, водпускам або хваробай дэпутата.
Дэпутаты Гомельскага гарадскога Савета дэпутатаў 28-га склікання
кантактны тэлефон |
ЧЭШЫК ІГАР АНАТОЛЬЕВІЧ дэпутат Гомельскага гарадскога Савета дэпутатаў 28 склікання па Свірыдаўскай выбарчай акрузе №1 МЕЖЫ АКРУГІ: вуліцы: Алімпійская (дамы № 6 (карпусы № 1, 2), 8, 8 (корпус № 1), 10 (карпусы № 1, 2), 12, 16, 20, 22, 24, 26), Петруся Броўкі (дамы 5, 7, 13), Свірыдава (дамы № 1, 1 (корпус № 2), 1г, 3, 5, 7, 7 (корпус № 2), 9, 11, 17, 19, 22, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43), Агарэнка (дамы № 5,12, 14, 16, 17, 19, 21, 21 (корпус № 2), 25, 27). |
ГРАФІК ПРЫЁМУ ГРАМАДЗЯН І ПРАДСТАЎНІКОЎ ЮРЫДЫЧНЫХ АСОБ 1-я серада месяца: з 17.00 да 18.30 ДУА «Сярэдняя школа №49 г. Гомеля», вул. Петруся Броўкі, 31, 1-шы паверх, кабінет 1-2 * Графік прыёму можа быць зменены ў сувязі з камандзіроўкай, водпускам або хваробай дэпутата. |
|
кантактны тэлефон |
АКУЛЕНКА ВІКТАР ЛЕАНІДАВІЧ дэпутат Гомельскага гарадскога Савета дэпутатаў 28 склікання па Юнацкай выбарчай акрузе №2 МЕЖЫ АКРУГІ: вуліцы: Агарэнка (дамы № 7, 7 (корпус № 2), 13, 15, 29, Свірыдава (дамы № 16,16а), Петруся Броўкі (д. 15 (інтэрнат), 17, 19, 21, 23) , 25, 27, 33, 35, 37, 41, 43, 45, 49), Каменшчыкава, Хутаранскага, Віцебская 1-я, Віцебская 2-я, Валачаеўская, Нагорная, Ніжняя, Крупскай, Ягоўкіна, Прамая, Навасёлкава 1-я, Навасёлкавая 2-я, Навасёлкавая 3-я, Навасёлкавая 4-я, Навасёлкавая 5-я, Навасёлкавая 6-я, Навасёлкавая 7-я, Навасёлкавая 8-я, Навасёлкавая 9-я, Навасёлкавая 10-я, Праезжая, Светлая 1-я, Светлая 2-я, 40 гадоў БССР, Юнацкая, Ураджайная 1-я, Ураджайная 2-я, Грамадзянская 1-я, Грамадзянская 2-я, Верхняя, Мічурына, Рыднага, Пасёлак Будзёнаўскі; |
ГРАФІК ПРЫЁМУ ГРАМАДЗЯН І ПРАДСТАЎНІКОЎ ЮРЫДЫЧНЫХ АСОБ 2-і аўторак кожнага месяца: з 17.00 да 19.00 ДУА «Сярэдняя школа №49 г. Гомеля», вул. Петруся Броўкі, 31, 1-шы паверх, кабінет 1-2 * Графік прыёму можа быць зменены ў сувязі з камандзіроўкай, водпускам або хваробай дэпутата. |
|
кантактны тэлефон |
КУЛАГА ВІКТАР АНДРЭЕВІЧ дэпутат Гомельскага гарадскога Савета дэпутатаў 28 склікання па Юбілейнай выбарчай акрузе №3 МЕЖЫ АКРУГІ: вуліцы: Федзюнінскага, Лепяшынскага, Савецкая (дамы № 99, 99а, 103, 105, 105а, 107, 109, 109а, 111, 119, 121, 123, 125, 127, 1 13 , 141, 141а, 163, 163а, 165 (інтэрнат), 165а, 167, 167а, 169, 169 (карпусы № 1, 2, 3), 171 (інтэрнат), 198, 212, 2 230, 230а, 230б, 230в, 232, 234, 236, 236а, 236б, 238, 238а, 238б, 238в, 238г, 240 (інтэрнат), 240а, 242), Аграрная, Арсенцьеўская, Бірузовая, Бярозавая, Лістападная, Баравая, Верасовая, Гваздзіковая, Доўская, Загароўская, Лебедзеўская, Малінавая, Механічная, Мiру, Маладосці, Надзеі, Аранжарэйная, Пяцідворская, Тэхналагічная, Фізкультурная, Халецкі Лог, Электронная, Вінаградная, 201 і 203 кіламетр, Тралейбусная, Чангарскай дывізіі, Шылава, Сстанцыя Светач; |
ГРАФІК ПРЫЁМУ ГРАМАДЗЯН І ПРАДСТАЎНІКОЎ ЮРЫДЫЧНЫХ АСОБ 1-я серада месяца: з 8.00. да 13.00 3-я серада месяца: з 14.00. да 20.00 КУПУП «Гомельская гарадская ЖКГ», вул. Савецкая, 12 * Графік прыёму можа быць зменены ў сувязі з камандзіроўкай, водпускам або хваробай дэпутата. |
|
кантактны тэлефон |
ГУЛЕВІЧ АЛЕГ МІХАЙЛАВІЧ дэпутат Гомельскага гарадскога Савета дэпутатаў 28 склікання па Касцюкоўскай выбарчай акрузе №4 МЕЖЫ АКРУГІ: вуліцы: Кастрычніцкая, Басенкова, Першамайская, Лебядоўскага, Лявонава, Валерыя Абеля, Смалісты, Ульяны Громавай, Незалежнасці, Бяляева, Беразоўскага, Ушакова, Яблыневая, Нахімава, Гасцявая, Янтарная, Жлобінская, Апалчэнцаў, Малініна, Чангарская, Раўнінная, Арэхавая, Архітэктурная, Макаранка, Высокая Горка, Завадская, Грушавая, Кветкавая, Светачная, Партызанская, Шкляная, Паўднёвая, Паўночная, Міхаіла Ламаносава, 50 гадоў Шклозавода, Рамантыкаў, Хрустальная, Навасёлаў, Брагінская, Някрасава, Іванаўская, Вясёлкавая, Фадзееўка, Яромінская, Васільевай, Заазёрная, Заходняя 1-я, Заходняя 2-я, Дурагiна; завулкі: Паўднёвы, Чапаева 1-й, Чапаева 2-i, Васільевай, Светлагорскі, Садовы, Бельчанскi; |
ГРАФІК ПРЫЁМУ ГРАМАДЗЯН І ПРАДСТАЎНІКОЎ ЮРЫДЫЧНЫХ АСОБ 3-і чацвер месяца: з 17.30 да 19.30 Аддзел па працы з насельніцтвам мікрараёна «Касцюкоўка» адміністрацыі Чыгуначнага раёна горада Гомеля, вул.Гомельская, 14б, зала для пасяджэнняў * Графік прыёму можа быць зменены ў сувязі з камандзіроўкай, водпускам або хваробай дэпутата. |
|
кантактны тэлефон |
ШЧАДАЎ АЛЯКСАНДР РЫГОРАВІЧ дэпутат Гомельскага гарадскога Савета дэпутатаў 28 склікання па Малайчукоўскай выбарчай акрузе № 5 МЕЖЫ АКРУГІ: вуліцы: Савецкая (дамы № 125а, 125б, 125В, 125г (інтэрнат), 133б, 168, 168а, 170 (інтэрнат), 182, 196), Малайчука (дамы № 8 (інтэрнат), 15, 16а (інтэрнат), 17 , 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43), Юбілейная (дамы № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 10, 12, 13, 16, 18, 22, 24, 26, 28, 36, 38, 40, 42), 50 год БССР (дамы № 21, 23, 31, 33), Кожара (дамы № 6, 10, 12, 16, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36), Цімафеенка (дамы № 10, 12, 18, 20, 22, 26), Падгорная (дамы ад № 79 і да канца вуліцы). |
ГРАФІК ПРЫЁМУ ГРАМАДЗЯН І ПРАДСТАЎНІКОЎ ЮРЫДЫЧНЫХ АСОБ 2-я серада кожнага месяца: з 17.00 да 19.00 Дом культуры «Віпра», вул. Юбілейная, 48, кабінет дырэктара * Графік прыёму можа быць зменены ў сувязі з камандзіроўкай, водпускам або хваробай дэпутата. |
|
кантактны тэлефон |
ГАЛУБЕЎ АЛЯКСАНДР МІХАЙЛАВІЧ дэпутат Гомельскага гарадскога Савета дэпутатаў 28 склікання па Палескай выбарчай акрузе № 6 МЕЖЫ АКРУГІ: вуліцы: Савецкая (дамы № 97, 97 (карпусы № 2, 3, 4, 5), 97а), Малайчука (дамы № 1, 3, 5, 7, 9, 11), Цімафеенка (дамы № 2, 4, 6 , 14), 50 год БССР (дамы № 3, 5, 13, 15), Кожара (дамы № 2, 4, 8, 14, 18), Старачарнігаўская, Новачарнігаўская, Кірава (дамы № 46, 66, 68, 70, 74, 76, 86, 90, 94, 122а (інтэрнат), 126, 128, 130, 132, 134, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160 і дамы індывідуальнай забудовы ), Уткіна, Дынды (дом № 11), Цялегіна (дамы № 15, 17, з 19 па 24), Шаўчэнка (дамы № 29, 31, 33, 35, 37, 39, 45), Новапалеская (дамы № 18, 19, 22, 22а, 24, 35А, з 36 па 41, 42а, 53, 55, 56, 58), Палеская (дамы № 5, 7, 10, 11, 15, 19, 19а, 21, 25, 27, 29, 31, 31а, 33, 35, 38, 38а, 39а, 41, 42, 44, 44а, 45, 46, 47, 48, 50 , 50а, 52, 54, 56, 57а, 62), Дакутовіч (дамы № 18, 20, 22, 24, 26, 29, 30, 30А, 31, 32, 32а, 33, 33а, 34, 34а, 35, з 36 па 41, 42, 43, 45, 46, 48, 49, 49б, 50, 51, 51А, 52, 53, 54, 56), Чырвоная; завулак Сартавальны; |
ГРАФІК ПРЫЁМУ ГРАМАДЗЯН І ПРАДСТАЎНІКОЎ ЮРЫДЫЧНЫХ АСОБ Другі аўторак кожнага месяца: з 17.00 да 19.00 ДУА «Сярэдняя школа №8 г. Гомеля», вул. 50 год БССР, 4, кабінет дырэктара * Графік прыёму можа быць зменены ў сувязі з камандзіроўкай, водпускам або хваробай дэпутата. |
|
кантактны тэлефон |
САМАДУМ ЮРЫЙ ГЕНАДЗЬЕВІЧ дэпутат Гомельскага гарадскога Савета дэпутатаў 28 склікання па Курчатаўскай выбарчай акрузе №7 МЕЖЫ АКРУГІ: плошча Перамогі (дамы № 1, 2);праспекты: Леніна (дамы № 34, 45, 47, 49, 51, 53, 59, 63), Перамогі (дамы № 11- 27а); вуліцы: Веткаўская (дамы № 1, 2, 6, 8, 10, 19), Рагачоўская (дамы № 11 (інтэрнат), 13 (інтэрнат), 15-20, 22, 33а, 33б, 33У, 33г, 33д, 40 , 42), Кірава (дамы № 38, 40 (інтэрнат), 44), Палеская (дом № 14), Артылерыйская (дамы № 9, 11), Сазонава, Чарняхоўскага, Чыгуначная, Чырвонаармейская (дамы № 1, 2а, 3, 4 (інтэрнат), 4а (інтэрнат), 4Б, 5, 6, 6а, 9, 11 (інтэрнат), 11а, 25), Карповіча (дамы № 3, 5, 7, 11), Камсамольская (дом № 15), Курчатава (дамы № 5, 5а, 7а, 9), Шаўчэнка (дамы № 11, 17), Прывакзальная (дамы № 2, 2а, 3а, 5, 6, 7), Кісялёва (дамы №4 (інтэрнат), 8, 10), Гагарына (дамы № 77, 81, 83, 83а, 85); тупік Чыгуначны. |
ГРАФІК ПРЫЁМУ ГРАМАДЗЯН І ПРАДСТАЎНІКОЎ ЮРЫДЫЧНЫХ АСОБ 4-я серада месяца: з 17.30 да 19.00 ЖЭУ-10 КЖРЭУП «Чыгуначнае», пр. Леніна, 49, прыёмная дырэктара * Графік прыёму можа быць зменены ў сувязі з камандзіроўкай, водпускам або хваробай дэпутата. |
|
кантактны тэлефон |
ШУТАЎ ВІКТАР ФІЛІПАВІЧ дэпутат Гомельскага гарадскога Савета дэпутатаў 28 склікання па Іншагародняй выбарчай акрузе №8 МЕЖЫ АКРУГІ: вуліцы: Іншагародняя 1-я, Іншагародняя 2-я, Іншагародняя 3-я, Іншагародняя 4-я, Іншагародняя 5-я, Іншагародняя 6-я, Іншагародняя 7-я, Іншагародняя 8-я (дамы № 2, 2 (карпусы № 2, 3, 5, 7, 7а, 10, 11, 12, 13, 15-21), 2а, 4, 6, 7а, 7б), Машынабудаўнічая, Заходні блокпост, Чарнышэўскага, Янкі Купалы, Дабралюбава, Лакаматыўная, Камбайнавая, Сувязі, Прыборская, Брацкая, Гомсельмашаўская 1-я, Малая, Паўкруглая, Сілавая, Ціхая, Сярэдняя, Інтэнданцкая, Царыкава (дамы № 35 - 59, 61, 63, 80, 82), Азёрная (дом № 120), Лінейная 1-я, Лінейная 2-я, 50 гадоў Завода «Гомсельмаш» (дамы № 20, 22, 26, 28, 30), Ліцейны, Канечная, Шырокая, Ягадная, Дружбы, Радыяльная, Аршанская, Прамысловая, Дэпоўская, Ясная, Баравая, Стральца, Прасёлкавая, Вясновая, Піваварава; завулкі: Якуба Коласа (дом № 63), Канечны; |
ГРАФІК ПРЫЁМУ ГРАМАДЗЯН І ПРАДСТАЎНІКОЎ ЮРЫДЫЧНЫХ АСОБ 3-ці панядзелак месяца: з 16.30 да 18.30, ДК «ААТ «Гомсельмаш», пр.Касманаўтаў, 22, пакой дэпутата * Графік прыёму можа быць зменены ў сувязі з камандзіроўкай, водпускам або хваробай дэпутата. |
|
кантактны тэлефон |
КАЗЛОЎ ГЕНАДЗЬ ВАСІЛЬЕВІЧ дэпутат Гомельскага гарадскога Савета дэпутатаў 28 склікання па Рабочай выбарчай акрузе №9 МЕЖЫ АКРУГІ: праспект Касманаўтаў (дамы № 21, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34); |
ГРАФІК ПРЫЁМУ ГРАМАДЗЯН І ПРАДСТАЎНІКОЎ ЮРЫДЫЧНЫХ АСОБ 2-ая пятніца кожнага месяца: з 17.00 да 19.00 установа адукацыі «Гомельскі дзяржаўны аўтамеханічны каледж», пр. Касманаўтаў, 19, прыёмная дырэктара * Графік прыёму можа быць зменены ў сувязі з камандзіроўкай, водпускам або хваробай дэпутата. |
|
кантактны тэлефон |
НОВІКАЎ АЛЯКСАНДР АЛЯКСАНДРОВІЧ дэпутат Гомельскага гарадскога Савета дэпутатаў 28 склікання па Сельмашаўскай выбарчай акрузе №10 МЕЖЫ АКРУГІ: вуліцы: Багданава (дамы № 1,1 (корпус № 2), 2 (інтэрнат), 3, 5, 7, 10Б, 12, 12а, 14-19), Гарбатава (дамы № 19, 21, 23, 25, 27, 29, 33, 35), Дворнікава (дамы № 30, 32, 32 (корпус № 2), 34), Фадзеева (дамы № 3 (карпусы №1, 2), 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21), Азёрная (дамы № 40-52), Гомсельмашаўская 2 - я, Чапаева (дамы № 4, 6, 8, 12, 16, 18); |
ГРАФІК ПРЫЁМУ ГРАМАДЗЯН І ПРАДСТАЎНІКОЎ ЮРЫДЫЧНЫХ АСОБ 2-і аўторак месяца: з 17.30 да 19.00 ДК «ААТ «Гомсельмаш», пр.Касманаўтаў, 22, пакой дэпутата. * Графік прыёму можа быць зменены ў сувязі з камандзіроўкай, водпускам або хваробай дэпутата. |
|
кантактны тэлефон |
ФЕСЕНКА УЛАДЗІСЛАЎ АЛЯКСЕЕВІЧ дэпутат Гомельскага гарадскога Савета дэпутатаў 28 склікання па Машынабудаўнічай выбарчай акрузе №11 МЕЖЫ АКРУГІ: праспект Касманаўтаў (дамы № 56, 58, 60, 64, 72, 74, 76, 82, 84, 86, 90); |
ГРАФІК ПРЫЁМУ ГРАМАДЗЯН І ПРАДСТАЎНІКОЎ ЮРЫДЫЧНЫХ АСОБ 1-ы панядзелак месяца: з 16.00 да 18.00 ДК «ААТ «Гомсельмаш», пр. Касманаўтаў, 22, пакой дэпутата * Графік прыёму можа быць зменены ў сувязі з камандзіроўкай, водпускам або хваробай дэпутата. |
|
кантактны тэлефон |
ГЕНЕРАЛАВА ІРЫНА АНАТОЛЬЕЎНА дэпутат Гомельскага гарадскога Савета дэпутатаў 28 склікання па Чапаеўскай выбарчай акрузе №12 МЕЖЫ АКРУГІ: праспект Касманаўтаў (дамы № 63, 65, 67, 69, 94, 96, 98, 100, 102); |
ГРАФІК ПРЫЁМУ ГРАМАДЗЯН І ПРАДСТАЎНІКОЎ ЮРЫДЫЧНЫХ АСОБ 4-ы панядзелак месяца: з 17.30 да 19.00, ДК «ААТ «Гомсельмаш», пр.Касманаўтаў, 22 пакой дэпутата * Графік прыёму можа быць зменены ў сувязі з камандзіроўкай, водпускам або хваробай дэпутата. |
|
кантактны тэлефон |
КАВАЛЕВІЧ МІКАЛАЙ МІКАЛАЕВІЧ старшыня Гомельскага гарадскога Савета дэпутатаў, дэпутат Гомельскага гарадскога Савета дэпутатаў 28 склікання па Асіпаўскай выбарчай акрузе №13 МЕЖЫ АКРУГІ: вуліцы: Маневіча (цотны бок, дамы № 20-30), Народнага Апалчэння (дамы № 2, 3, 4 (карпусы № 1, 2, 3, 4), 5, 6, 7, 10, 12, 14, 16, 18), Максіма Багдановіча (дом № 22), Восіпава (дамы № 1, 3, 4, 5, 7 (інтэрнат), 8, 9, 11, 12, 15), Карастаянавай (дамы № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14), Саўгасная, Гастэла, Брылеўская |
ГРАФІК ПРЫЁМУ ГРАМАДЗЯН І ПРАДСТАЎНІКОЎ ЮРЫДЫЧНЫХ АСОБ 1-ы панядзелак месяца: з 16.00 да 19.00, Гомельскі гарадскі выканаўчы камітэт, вул. Савецкая, 16, кабінет 203 1-ы аўторак месяца: з 17.00 да 19.00, ДК «ААТ «Гомсельмаш», пр. Касманаўтаў, 22 пакой дэпутата 1-я серада месяца: з 17.00 да 19.00 ДУА «Сярэдняя школа №55 г. Гомеля», вул. Сухога, 22 кабінет дырэктара * Графік прыёму можа быць зменены ў сувязі з камандзіроўкай, водпускам або хваробай дэпутата. |
|
кантактны тэлефон |
КАНАПАЦКІ АЛЯКСАНДР МІКАЛАЕВІЧ дэпутат Гомельскага гарадскога Савета дэпутатаў 28 склікання па Яфрэмаўскай выбарчай акрузе № 14 МЕЖЫ АКРУГІ: вуліцы: Маневіча (цотны бок, дамы № 2-18), Герояў-падпольшчыкаў (дамы № 7, 13, 15, 17, 19, 21, 23), Сухога (дамы № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 15, 18, 20), Яфрэмава М.Р. (дамы № 20, 20а, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 80). |
ГРАФІК ПРЫЁМУ ГРАМАДЗЯН І ПРАДСТАЎНІКОЎ ЮРЫДЫЧНЫХ АСОБ 2-і чацвер месяца: з 17.00 да 19.00 ДК ААТ «Гомсельмаш», пр. Касманаўтаў, 22, пакой дэпутатаў. 3-я серада няцотнага месяца: з 18.00 да 19.00, ЖЭУ-9 КЖРЭУП «Сельмашаўскае», вул. Г. Падпольшчыкаў, 15а, кабінет начальніка * Графік прыёму можа быць зменены ў сувязі з камандзіроўкай, водпускам або хваробай дэпутата. |