Графік прыёму грамадзян

ГРАФІК

асабістага прыёму грамадзян, іх прадстаўнікоў, юрыдычных асоб у адміністрацыі Чыгуначнага раёна г. Гомеля

Прозвішча, імя, імя па бацьку Пасада Час і месца прыёму
УТКІН
Віталь Юр'евіч
кіраўнік адміністрацыі штотыдзень па серадах
08.00 - 13.00 гадзіну,
каб.107, 1-й паверх, правае крыло
па папярэднім запісе
па тэл. 33 99 30 (каб. 212)
ПЕТРУКОВІЧ
Аляксей Аляксеевіч
першы намеснік кіраўніка адміністрацыі штотыдзень па аўторках
14.00 - 20.00 гадзіну,
каб.107, 1-й паверх, правае крыло
тэл. 33 99 02
ЖУК
Наталля Фёдараўна
намеснік кіраўніка адміністрацыі штотыдзень па чацвяргах
8.00 - 13.00 гадзіну,
каб.202, 2-гі паверх, правае крыло
тэл. 33 99 03
КУНІЦКАЯ
Надзея Рыгораўна
намеснік кіраўніка адміністрацыі штотыдзень па серадах
14.00 - 20.00 гадзіну,
каб.211, 2-гі паверх, левае крыло,
тел. 33 99 04
МЯШКОВА
Людміла Аляксандраўна
кіраўнік спраў адміністрацыі штотыдзень па панядзелках
8.00 - 13.00 гадзіну,
каб.210, 2-гі паверх, левае крыло,
тэл. 33 99 05
САМУСЕВА
Ірына Уладзіміраўна
начальнік упраўлення сацыяльнай абароны штотыдзень па чацвяргах
8.00 - 13.00 гадзіну,
каб.115, 1-й паверх, левае крыло
тэл. 33 99 50
БАРЫСЕНКА
Карына Сяргееўна
начальнік аддзела ЗАГС штотыдзень па аўторках
8.00 - 13.00 гадзіну,
ул.Красноармейская, 11
тэл. 33 52 96
ВАСЮК
Анастасія Мікалаеўна
намеснік начальніка аддзела жыллёва-камунальнай гаспадаркі і добраўпарадкавання (пытанні архітэктуры і будаўніцтва) штотыдзень па аўторка
14.00 - 20.00 гадзіну,
каб. 301, 3-ці паверх, правае крыло
тэл. 33 99 09
ШІБАЕВА
Юлія Ігараўна
начальнік аддзела арганізацыйна-кадравай работы штотыдзень па чацвяргах
8.00 - 13.00 гадзіну,
каб. 322, 3-ці паверх, левае крыло
тэл. 33 99 07
ПІНЯЕЎ
Ігар Мікалаевіч
начальнік аддзела жыллёва-камунальнай гаспадаркі і добраўпарадкавання штотыдзень па аўторках
14.00 - 20.00 гадзіну,
каб.304, 3-ці паверх, правае крыло
тэл. 33 99 08
МАКАНІНА
Ірына Арсеньеўна
начальнік аддзела адукацыі, спорту і турызму штотыдзень па чацвяргах
8.00 - 13.00 гадзіну,
пр.Ленина, 45
тэл. 33 27 80,
33 27 86
ДРОБОТОВА
Ірына Эдуардаўна
начальнік аддзела ідэалагічнай работы, культуры і па справах моладзі штотыдзень па серадах
8.00 - 13.00 гадзіну,
каб.318, 3-ці паверх, левае крыло
тэл. 33 99 34
КОШМАН
Таццяна Леанідаўна
начальнік аддзела па ўліку і размеркаванні жылля штотыдзень па серадах
08.00 - 13.00 гадзіну,
каб.102, 1-й паверх, правае крыло
тэл. 33 99 18
СІРОЖ
Марыя Аляксандраўна
начальнік аддзела эканомікі штотыдзень па аўторках
8.00 - 13.00 гадзіну,
каб.319, 3-ці паверх, левае крыло
тэл. 33 99 06
ЛЯВОНАВА
Вольга Аляксееўна
загадчык юрыдычнага сектара штотыдзень па аўторках
8.00 - 13.00 гадзіну,
каб.306, 3-ці паверх, правае крыло
тэл. 33 99 13
АСАДЧАЯ
Марына Уладзіміраўна
намеснік старшыні камісіі па справах непаўналетніх штотыдзень па пятніцах
8.00 - 13.00 гадзіну,
каб.215, 2-гі паверх, левае крыло
тэл. 33 99 32
Белорусский